Kadra

Dyrektor ds. pedagogicznych

Mgr Milka Baran-Szymańska

Nauczycielka dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych (studia: KPSW w Bydgoszczy), wieloletnia dyrektorka przedszkola (Zarządzanie Oświatą – kurs kwalifikacyjny KPCEN w Bydgoszczy), polonistka (absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu), instruktorka teatralna i reżyserka teatru dzieci i młodzieży (absolwentka PWST we Wrocławiu). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczycielka i kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora przedszkola. Jej największą pasją jest teatr i edukacja teatralna najmłodszych – prowadzi warsztaty i zajęcia teatralne dla dzieci w przedszkolach i domach kultury, a także dla młodzieży i dorosłych (własna działalność). Prywatnie mama 7 letniej Apolonii.

Kontakt:
dyr.pedagogiczny@tatrzanskilas.pl
tel. +48 888-247-934

Nauczyciel / wychowawca - grupa „Zające”

Mgr Agnieszka Kuzioła

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (studia magisterskie na KPSW w Bydgoszczy). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel. Jej największą pasją są wszelkie zajęcia kreatywne. Na swoim koncie ma prowadzenie zajęć techniczno-plastycznych w organizacjach pozarządowych. Prywatnie mama 4 letniego synka.

Nauczyciel / wychowawca - grupa „Wiewiórki”

Iwona Orłowska

Pedagog wczesnoszkolny (UMK w Toruniu). Przez 4 lata prowadziła klub malucha dla dzieci. Następnie 7 lat była dyrektorem Żłobka „Wesołe Żabki” w Toruniu. Prywatnie szczęśliwa mama, miłośniczka kina i fotografii. Praca z dziećmi zawsze była jej celem, pasją i radością, którą od 12 lat realizuje.

Nauczyciel współorganizujący kształcenie

Marta Gralak

Z wykształcenia socjolog, absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności resocjalizacja na UKW w Bydgoszczy. Ukończyłam kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki, autyzmu oraz zespołu Aspergera. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych w szkole podstawowej. Prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci, uwielbiająca aktywny wypoczynek na łonie natury.

Nauczyciel

Marta Piotrowska

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego (studia: jednolite magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika). Do moich zainteresowań należą książki, filmy i seriale. Miłośniczka psów i długich spacerów.

Asystent nauczyciela

Paulina Prabucka

Aktywnie uczestniczy w codziennych czynnościach dzieci. Wspiera nauczyciela podczas spacerów, wycieczek i zajęć edukacyjnych. Pomaga dzieciom przy spożywaniu posiłków, a także dba o higienę osobistą, czystość i porządek. Jest wsparciem dla dzieci podczas zabaw i rozwiązywania ich problemów. Stara się zawsze być blisko i przytulić w razie potrzeby.

Wychowawca - żłobek grupa „Pszczółki”

Dżesyka Błaszczyk

Mam skończoną szkołę policealną na stanowisku Opiekunka Dziecięca. Pracowałam w przedszkolu i żłobku. Jestem tą osobą, która uwielbia czytać bajki, śpiewać piosenki z dziecięcymi hitami i razem z maluchami bawić się farbami, klejem i kolorowymi kredkami. Moje motto? Im więcej kolorów, śmiechu i muzyki, tym lepiej! Cieszę się, że mogę być częścią tego magicznego świata dziecięcej wyobraźni i odkrywać razem z nimi nowe, kreatywne horyzonty.

Opiekunka w grupie żłobkowej

Anna Weselska

Zawsze uśmiechnięta, pogodna Ciocia z wieloletnim doświadczeniem w przedszkolu jak i w żłobku. Opiekunka wspierająca dzieci w każdym aspekcie. Ukończyłam kurs Opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym oraz kurs języka migowego 2 stopień. Miłośniczka zabaw, spacerów i aktywnego spędzania czasu.

Wychowawca - żłobek grupa „Biedroneczki”

Angelika Połom

Jestem studentką Akademii Kujawsko-Pomorskiej szkoły wyższej w Bydgoszczy. Aktualnie studiuję pedagogikę oraz pracę socjalną. Odbyłam kursy oraz szkolenia, które ułatwiają mi pracę z dziećmi. Dbam o ich bezpieczeństwo, rozwój i codzienne potrzeby. Wspieram emocjonalnie oraz edukacyjnie, stwarzając im przyjazne i rozwijające środowisko.

Opiekunka w żłobku – grupa „Pszczółki”

Joanna Frąckowiak

Zawsze uśmiechnięta ciocia z doświadczeniem w przedszkolu. Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Jestem osobą, która lubi swoją pracę z dziećmi, śpiewać im piosenki, bawić się z nimi i chodzić na spacery.

Opiekunka grupy żłobkowej

Dominika Wiśniewska

Opiekunka grupy żłobkowej

Psycholog

Klaudia Trzaska

Logopeda

Martyna Nowak

Nauczyciel
języka angielskiego

Dominika Nakielska

Rytmika

Kinga Błaczkowska