O nas

Zapraszamy do naszego
Przedszkola Tatrzański Las

Przedszkole Tatrzański Las to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej zabawy dla Twojej pociechy.

Dzieci przebywają pod opieką wykwalifikowanej i empatycznej kadry pedagogicznej, która zadba o ich komfort i wypełnienie czasu wolnego tak, by miało Ci o czym opowiadać po powrocie do domu.

Przedszkole
na Osiedlu Tatrzańskim

Przedszkole mieści się w bydgoskim Fordonie – w części nazywanej osiedlem Tatrzańskim.

Właśnie lokalizacji nasz punkt zawdzięcza swoją nazwę, która z kolei daje nam sposobność do zaznajamiania dzieci z polską fauną i florą.

Chcemy pomóc wychować wrażliwe nowe pokolenie

U nas Twoje dziecko znajdzie odpowiedzi na wiele pytań, dotyczących świata zwierząt. Szanujemy naturę i zwierzęta, staramy się przekazać te wartości naszym podopiecznym.

dyr.ds.pedagogicznych

Dyrektor ds. pedagogicznych

Mgr Milka Baran-Szymańska

Nauczycielka dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych (studia: KPSW w Bydgoszczy), wieloletnia dyrektorka przedszkola (Zarządzanie Oświatą – kurs kwalifikacyjny KPCEN w Bydgoszczy), polonistka (absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu),
instruktorka teatralna i reżyserka teatru dzieci i młodzieży (absolwentka PWST we Wrocławiu).
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczycielka i kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora przedszkola.
Jej największą pasją jest teatr i edukacja teatralna najmłodszych – prowadzi warsztaty i zajęcia teatralne dla dzieci w przedszkolach i domach kultury, a także dla młodzieży i dorosłych (własna działalność). Prywatnie mama 7 letniej Apolonii.

mail: dyr.pedagogiczny@tatrzanskilas.pl ; tel: +48 888-247-934

Nauczyciel/wychowawca

Mgr Agnieszka Hermann

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (studia magisterskie na KPSW w Bydgoszczy). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel. Jej największą pasją są wszelkie zajęcia kreatywne. Na swoim koncie ma prowadzenie zajęć techniczno-plastycznych w organizacjach pozarządowych. Prywatnie mama 4 letniego synka.

Nauczyciel/wychowawca

Mgr Milena Żwirkowska

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (studiowała na KPSW w Bydgoszczy). Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel w grupie przedszkolnej, nauczyciel wspomagający oraz opiekun małego dziecka. W trakcie uzyskiwania licencji terapeuty behawioralnego. Jej pasją jest szycie oraz wycieczki. Prywatnie mam 3 dzieci.

Pomoc nauczyciela

Paulina Koncka

Absolwentka UMK w Toruniu kierunek Chemia kosmetyczna. Wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Prywatnie mama 2,5 rocznej Blanki.