O nas

Zapraszamy do naszego
Przedszkola Tatrzański Las

Przedszkole Tatrzański Las to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej zabawy dla Twojej pociechy.

Dzieci przebywają pod opieką wykwalifikowanej i empatycznej kadry pedagogicznej, która zadba o ich komfort i wypełnienie czasu wolnego tak, by miało Ci o czym opowiadać po powrocie do domu.

Przedszkole
na Osiedlu Tatrzańskim

Przedszkole mieści się w bydgoskim Fordonie – w części nazywanej osiedlem Tatrzańskim.

Właśnie lokalizacji nasz punkt zawdzięcza swoją nazwę, która z kolei daje nam sposobność do zaznajamiania dzieci z polską fauną i florą.

Chcemy pomóc wychować wrażliwe nowe pokolenie

U nas Twoje dziecko znajdzie odpowiedzi na wiele pytań, dotyczących świata zwierząt. Szanujemy naturę i zwierzęta, staramy się przekazać te wartości naszym podopiecznym.

dyr.ds.pedagogicznych

Dyrektor ds. pedagogicznych

Mgr Milka Baran-Szymańska

Nauczycielka dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych (studia: KPSW w Bydgoszczy), wieloletnia dyrektorka przedszkola (Zarządzanie Oświatą – kurs kwalifikacyjny KPCEN w Bydgoszczy), polonistka (absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu),
instruktorka teatralna i reżyserka teatru dzieci i młodzieży (absolwentka PWST we Wrocławiu).
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczycielka i kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora przedszkola.
Jej największą pasją jest teatr i edukacja teatralna najmłodszych – prowadzi warsztaty i zajęcia teatralne dla dzieci w przedszkolach i domach kultury, a także dla młodzieży i dorosłych (własna działalność). Prywatnie mama 7 letniej Apolonii.

mail: dyr.pedagogiczny@tatrzanskilas.pl ; tel: +48 888-247-934

Nauczyciel/wychowawca

Mgr Agnieszka Kuzioła

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (studia magisterskie na KPSW w Bydgoszczy). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel. Jej największą pasją są wszelkie zajęcia kreatywne. Na swoim koncie ma prowadzenie zajęć techniczno-plastycznych w organizacjach pozarządowych. Prywatnie mama 4 letniego synka.

Nauczyciel/wychowawca

Mgr Dominika Nakielska

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (studia podyplomowe na KPSW w Bydgoszczy oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiegow Bydgoszczy – na kierunku pedagogika). Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel w przedszkolu. Przez 12 lat mieszkała i pracowała w Irlandii, gdzie doskonaliła znajomość języka i ukończyła kurs na Cork English College. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z Wczesnego nauczania języka angielskiego, dzięki czemu może prowadzić zajęcia z najmłodszymi. Bardzo lubi zajęcia z programowania i kodowania dla dzieci. Prywatnie m

Opiekunka w żłobku – grupa „Pszczółki”

Agata Urban

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego o kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Ukończyła kurs w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Obecnie studentka WSKZ – kierunek – pedagogika żłobkowa. Ukończyła też kurs „Jak wprowadzać Pozytywną Dyscyplinę w przedszkolu” oraz „Podstaw pedagogiki Marii Montessori”

Wcześniej pracowała w klubie dziecięcym, gdzie prawie trzy lata zajmowała się dziećmi. Praca z najmłodszymi to jej największa pasja. 

Oprócz miłości do dzieci, kocha muzykę. Ukończyła Państwowy Zespół Szkół Muzycznych Pierwszego Stopnia, dlatego też gra na fortepianie i wspólne śpiewanie z dziećmi to czysta przyjemność.  

Opiekunka w żłobku - grupa „Pszczółki”

 

Patrycja Zawadzińska

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego Pascal w Bydgoszczy. Uzyskała dyplom za ukończony kurs na opiekuna dziecięcego w Ambasadzie Dziecięcej oraz ukończyła kurs na asystenta nauczyciela w przedszkolu. Pracę z dziećmi rozpoczęła już w 2015 roku.

Jej ogromnym atutem, ale też dużą umiejętnością jest zmysł artystyczny, dlatego też prace plastyczne z maluchami to wyraz kreatywności. Oprócz tego, posiada idealną barwę głosu, co zwraca uwagę najmłodszych podczas czytania bajek czy recytowania wierszy. Niewątpliwie praca z dziećmi to jej pasja, która sprawia cioci wiele radości i satysfakcji.

 

Prywatnie mama czteroletniego Oskara.