Przedszkole na godziny

Zastępcza niania - Bydgoszcz, Fordon

W życiu każdego rodzica może się zdarzyć sytuacja, w której będzie potrzebował pomocy w zapewnieniu opieki swojemu dziecku. W takim przypadku warto wiedzieć, które przedszkole w okolicy świadczy usługi opieki godzinowej.

Przedszkole na godziny to doskonała alternatywa dla agencji opiekunek i niań z polecenia, których dotąd nie mieliśmy okazji sprawdzić. Obok profesjonalnej opieki przedszkole na godziny zapewnia najmłodszym kontakt z rówieśnikami i możliwość wspólnej zabawy. Działające na terenie Fordonu przedszkole na godziny oferuje profesjonalną opiekę w dogodnych dla rodzica godzinach.

Jak działa przedszkole na godziny?

Potrzebujesz opieki dla swojego dziecka kilka godzin w tygodniu? A może chcesz zapewnić dziecku regularny kontakt z rówieśnikami, jednocześnie nie korzystając z opieki przedszkolnej na warunkach pełnoetatowych?

Bez obaw! Przyjdź do nas! Zapraszamy!

Przedstawiamy naszą nową ofertę „Przedszkole na godziny”, która skierowana jest do dzieci w wieku 2,5-5 lat.

Na jakich zasadach dzieci są przyjmowane do przedszkola na godziny?

Przyjęcie dziecka do naszego przedszkola odbywać się będzie na podstawie wykupionego karnetu na 10, 20 lub 30 godzin, który będzie ważny 30 dni od daty wykupienia. Długość i częstotliwość pobytu dziecka w placówce w ramach karnetu jest zależna od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Ceny karnetów wynoszą:

10 godzin – 200 zł
20 godzin – 340 zł
30 godzin – 450 zł

Zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego Tatrzański Las przy ulicy Witkiewicza 3 w celu wypełnienia karty zgłoszeniowej dziecka, oraz wybór dogodnego dla Państwa karnetu.

Pobierz kartę zgłoszeniową